Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Matemātika 4.klasei Skolotāja grāmata I.Valtasa izprintējama

Matemātika 4.klasei Skolotāja grāmata  I.Valtasa izprintējama
Palielināt
Cena: 7,84€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-374-8
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Grāmata ir pieejama tikai elektroniski - PDF formātā ar satura izdrukas iespējām!

Matemātika 4.klasei Skolotāja grāmata ( I.Valtasa) 152.lpp 

Grāmatas iegādes noteikumi:

1.Jūs veicat grāmatas pasūtījumu un rēķina apmaksu, pasūtījuma piezīmēs OBLIGĀTI PAPILDUS ir JĀNORĀDA  - pers,kods vai organizācijas nosaukums, kurš ir konkrētās grāmatas pircējs!!!

2. Pēc maksājuma saņemšanas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi 2-3 darbadienu laikā tiks nosūtīs grāmatas elektroniskais ekspemplārs ar paroli tās atvēršanai.

3.Grāmatas saturu Jūs varat izmantot gan LASĪŠANAS REŽĪMĀ - gan iespēja IZPRINTĒT grāmatas saturu. Grāmatas izprintētais saturs tiks papildus marķēts ar Jūsu personīgo informāciju!!!!

Iegādājoties šo grāmatu elektroniskajā versijā Jūs uzņematies pilnu atbildību par grāmatas elektroniskā faila nenodošanu trešajām personām, faila ievietošanu publiskās lejupielādes platformās( torentos, DC+ u.c) Katrs grāmatas elektroniskas fails tiek inividuāli marķēts ar īpašu kodu, kurš palīdzēs identificēt faila ļaunprātīgu lietošanu vai nelikumīgu tā publicēšanu publiskās lejupielādes platformās!

Ja Jums ir radušās problēmas ar grāmatas iegādi vai neskaidrības, lūdzu sazināties ar mums: e-pasts: kaspars.eizentals@petergailis.lv, tālr: 26197262

«Skolotāja grāmata» ir palīglīdzeklis skolotājiem darbā ar I. Ludes un I. Valtasas mācību grāmatu «Matemātika 4. klasei». «Skolotāja grāmatā» doti īsi metodiski norādījumi, kas palīdzēs darbā ar mācību grāmatu, kā arī ievietoti kontroldarbi, kontroldarbu atbildes, galvas rēķini, matemātiski diktāti un testi. Metodiskie ieteikumi sakārtoti pa tēmām. Katra tēma sākas ar apgūstamo zināšanu un prasmju uzskaiti, kam seko metodiski komentāri un darba formas, kā strādāt ar klases vingrinājumiem. Zināšanu un prasmju uzskaitē norādīts, kas skolēniem jāapgūst attiecīgajā stundā. To zinot, skolotājs stundas gaitā var akcentēt galveno, cenšoties panākt, ka mācību vielu apgūst katrs skolnieks. Mācību grāmatā katras stundas uzdevumi iedalās klases un mājas uzdevumos. Klases uzdevumi domāti patstāvīgam darbam vai darbam skolotāja vadībā. Skolotāja grāmatā atrodamas sarežģītāko uzdevumu atbildes, Uzdevumiem, kas mācību grāmatā apzīmēti ar zvaigznīti, parādīts arī to risinājums. Daži uzdevumi atrisināti divējādi. Darba formu izvēle, mācot attiecīgo tēmu, ir atkarīga no skolēnu sagatavotības līmeņa un darba tempa. Kādas darba formas izmantot, to izvēlas katrs skolotājs pats, palīglīdzeklī dotās darba formas ir tikai ietei¬kumi. Jāatceras, ka stundas efektivitāti nosaka tas, cik aktīvi darbā iesaistās paši skolēni. Matemātikas stundā skolotājs lielākoties ir tikai novērotājs un padomdevējs, bet strādā skolnieki – mazāk iesaistoties ar klausīšanos, vairāk ar patstāvīgu darbu. Katrā stundā kaut dažas minūtes vēlams veltīt galvas rēķiniem. Šādi vingrinājumi nostiprina zināšanas, sagatavo skolēnus nākošo tēmu sekmīgai apguvei. «Skolotāja grāmatā» doti daži galvas rēķinu darbu paraugi, ko stundās var izmantot dažādi – gan patstāvīgam skolēnu darbam, gan matemātiskam diktātam, gan arī risinot tos frontāli klasē. Viena no galvas rēķinu darba formām ir testi, kurus var veidot par dažādām tēmām. 11 matemātiskie testi atrodami arī šajā grāmatā. Katras tēmas noslēgumā paredzēts kontroldarbs, «Skolotāja grāmatā» ievietoti 12 kontroldarbi, katrs no tiem divos variantos. Dotas arī uzdevumu atbildes un zināšanu novērtējuma tabula.

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: