Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Latviskās sirdslietas

Latviskās sirdslietas
Palielināt
Cena: 2,00€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-379-3
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Latviskās sirdslietas Dzintars Tilaks, māksliniece Agate Muze, 173.lpp

"Latviskās sirdslietas "  ir sarunu grāmata. Tās ir sarunas ar Latvijas Radio radījuma "Sirdslietu aģentūra" klausītājiem un raidījuma viesiem par to, kādi mēs esam savās attiecībās ar citiem cilvēkiem, kādas ir mūsu cilvēciskās, visbiežāk sastopamās kļūdas. Un par to, kā dzīvi padarīt labāku, veiksmīgāku un pieņemamāku caur šo pašu - attiecību - prizmu.

Grāmata apkopots vairāku jomu speciālistu teiktais. Būdami atsaucīgi un zinoši, viņi iedziļinājās katrā cilvēciskajā problēmā, analizēja un deva padomu.

Psiholoģe un eksistenciālā virziena psihoterapeite Antra Sloka: "Būt ar klientu man nozīmē iet kopā viņa izvēlēto ceļu, reizēm esot kā ceļa spieķim, reizēm kā spogulim, reizēm kā nejauši uzšķirtai grāmatai"

Astropsiholoģe Līga Šīrona:"Es uzskatu savu darbu par labu tad, ja cilvēks aiziet no manis ar vieglāku sirdi, nekā atnāci, un apņēmības pilns ir otrpus durvīm"

Ģimenes konsultants Arnolds Cerbulis: "Esmu tikai pavadonis ceļā. Svarīgi,  lai brīžos, kad cilvēks emocionāli atkailinās, viņam pretī būtu cilvēcīga, pozitīva un silta attieksme. Ar to vien daudz kas ir līdzēts."

Kad raidījums "Sirdslietu aģentūra" pārstāja skanēt, kāda nepazīstama sieviete pienāca man klāt un uzrunāja:"Sakiet, vai tad nekā cita tāda nebūs? Bija interesanti paklausīties, ko citi domā...." Man jau pašai viss tā kā kārtībā, bet vienalga žēl, ka vairs neskan"

Beidzot pienācis brīdis, kad "Sirdslietu aģentūra" visus uzrunā atkal.

Dzintars Tilaks

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: