Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Mana mīļā učene

Mana mīļā učene
Palielināt
Cena: 4,98€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-380-9
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Mana mīļā učene, Māris Rungulis, māksliniece Linda Gintere, 80.lpp

"Mana mīļā učene" nav tikai romantisks garstāsts jauniešiem,klases sporta zvaigznes apjūsmojošām skolasbiedrenēm vai pēc meiteņu atzinības

alkstošiem puišiem – ar šo grāmatu autors uzrunājis arī skolotājus un vecākus.

Patiesībā mūs visus.

 Profesors un studente, skolotāja un skolnieks…− arī tā­das mīlestības vai citu cilvēcisku vēlmju atraisītas attiecības pieder dzīves daudzveidības izpausmēm un veido indivīda unikālo pieredzi. Ko domājam un kā izturamies pret tādām attiecībām mūsdienās – savā vai svešā vidē, literatūras vai kino attēlotā dzīvesstāstā? Kad dzejnieka Jāņa Ziemeļnieka biogrāfijā lasām par kādas mīļas skolotājas nozīmi jaunekļa literārās gaumes un jūtu pasaules attīstībā, nevienam taču nenāk prātā nosodījuma vārdi! Māra Runguļa garstāsts „Mana mīļā učene”, vēstīdams par notikumiem 20. gadsimta 60. gadu Latvijas skolā, aicina pārvērtēt mūsdienu Latvijas sabiedrības un katram savu atraisītību – rosina domāt par to, ko vēlamies un atļaujamies paši un kā izturamies pret citu cilvēku izvēli.

It kā jau vēsturiski un literāri padomju gadu liekulība ir fiksēta, tāpēc vēl jo svarīgāk no šodienas rakursa ir pavērot, vai mēs no tās esam tikuši vaļā. Varbūt tieši uz tādām pār­domām visvairāk virza jaunais garstāsts. Vai padomju laiks mums ir beidzies ētiskajā aspektā?

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: