Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Palīgs latviešu valodā 9.–10. klasei

Palīgs latviešu valodā 9.–10. klasei
Palielināt
Cena: 3,50€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 9984-33-090-7
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

 Grāmata ir pieejama tikai elektroniski - PDF formātā!

Autors: Inese Plaude, 135.lpp, mākslinieks Mārtiņš Krūklis                       

Grāmata domāta 9.klases skolēniem, atkārtojot galvenās latviešu valodas tēmas pirms eksāmena. Grāmatu var izmantot arī skolotājs, gatavojot 9.klases skolēnus eksāmenam un atkārtojot pamatskolas vielu 10.klases sākumā. Grāmatu var izmantot, mācoties patstāvīgi. Pēc uzdevumu izpildīšanas pārliecinieties, vai esat to veikuši pareizi, atkārtojot teoriju no grāmatas 1.daļas. Uzdevumos teksti ir vienkārši un arī interesanti. Sarežģīti teksti traucē ātru latviešu valodas gramatikas apguvi. Ja skolēniem patīk teksts, tad vieglāk iemācīties gramatikas vielu. Gramatikas tekstos ir apskatītas gan morāles, gan populārzinātniskas tēmas, kā arī atgādināts par ievērojamiem cilvēkiem, izmantoti latviešu rakstnieku darbi, pasaules literatūras fragmenti un pašas autores veidoti teksti un teikumi. Grāmatu veido 4 daļas: 1) teorētisks īss interpunkcijas, ortogrāfijas un stila jautājumu izklāsts; 2) uzdevumi ortogrāfijā, interpunkcijā un stilistikā; 3) testi stilistikā; 4) grūtāko uzdevumu un testu atbildes.
Piedāvājam ieskatu grāmatas saturā! Klikšķināt šeit:http://ej.uz/o59o

Grāmatas iegādes noteikumi:

1.Jūs veicat grāmatas pasūtījumu un rēķina apmaksu

2. Pēc maksājuma saņemšanas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi 2-3 darbadienu laikā tiks nosūtīs grāmatas elektroniskais fails ar paroli tās atvēršanai!

3.Grāmtas saturu NEVAR IZPRINTĒT!!!! To var izmantot tikai lasīšanas režīmā!!!

!!!!!!!!!!Iegādājoties šo grāmatu elektroniskajā versijā Jūs uzņematies pilnu atbildību par grāmatas elektroniskā faila nenodošanu trešajām personām, faila ievietošanu publiskās lejupielādes platformās( torentos, DC+ u.c) Katrs grāmatas elektroniskas fails tiek inividuāli marķēts ar īpašu kodu, kurš palīdzēs identificēt faila ļaunprātīgu lietošanu vai nelikumīgu tā publicēšanu publiskās lejupielādes platformās!!!!!!!

Ja Jums ir radušās problēmas ar grāmatas iegādi vai neskaidrības, lūdzu sazināties ar mums: e-pasts: kaspars.eizentals@petergailis.lv, tālr: 26197262

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: