Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

TESTI MATEMĀTIKĀ 3.KLASEI elektroniskā formātā

TESTI MATEMĀTIKĀ 3.KLASEI elektroniskā formātā
Palielināt
Cena: 3,50€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-327-4
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Testi matemātikā 3.klasei "Skudriņa", I.Valtasa, 40 lpp, ar grāmatas saturu varat iepazīties šeit: http://ejuz.lv/6aug

Testu krājums paredzēts 3.klases skolēnu zināšanu un prasmju ātrai, efektīvai pārbaudei. Matemātikas mācīšanā svarīga ir zināšanu nostprināšana. Katras prasmes pamatā ir labi izprastais un rūpīgi iegaumētais. Testi domāti apgūto prasmju un iemaņu pārbaudei. Uzdevumu atrisināšanai veicamās matemātiskās darbības skolēns izpilda galvā un raksta atsevišķas lapas vai pašā testa lapā, vietā, kas apzīmēta ar aplīti (o) vai vietā, kas apzīmēta ar daudzpunkti (.....)
Pārbaudot skolēnu zināšanas, skolotājs iegūst nepieciešamo informāciju par savu darba rezultātiem. Testu krājums veidots atbilstoši Ilgas Valtasas mācību grāmatai "Matemātika 3.klasei", tajā ir divi testu varianti. Šo testu krājumu var izmantot, strādājot arī ar citu autoru veidotajām mācību grāmatām. Testiem paredzēti vērtējumi "ieskaitīts", ja skolēns atrisinājis pusi vai vairāk testā iekļauto piemēru, vai "neieskaitīts". Skolotājs vai izstrādāt vērtēšanas kritērijus pēc saviem ieskatiem, vai arī testiem pievienot papilduzdevumus.
Veiksmi darbā!

Pateicamies par Jūsu pirkumu!
Iegādājoties šo grāmatu Jūs uzņematies pilnu atbildību par tās godprātīgu izmantošanu.Grāmatas saturu ir aizliegts kopēt, pavairot vai veikt jebkādas citas darbības,ievietot lejupielāžu platformās vai nodot trešajām personām!
Jebkāda satura pavairošana vai kopēšana ir atļauta tikai ar SIA Pētergailis rakstisku atļauju!

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: