Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Gatavojoties vidusskolas pārbaudes darbiem matemātikā. 10. klase

Gatavojoties vidusskolas pārbaudes darbiem matemātikā. 10. klase
Palielināt
Cena: 5,16€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-350-2
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Grāmatas autore: Natālija Sergejeva

 

Grāmatā “Gatavojoties vidusskolas pārbaudes darbiem matemātikā. 10. klase” doti pārbaudes darbi par desmit tematiem: Vektori; Lineāras, pakāpes un kvadrātfunkcijas; Kopas, izteikumi, pierādījumi; Leņķa jēdziens, trijstūri; Logaritmi, n-tās pakāpes saknes; Trigonometriskās, logaritmiskās un eksponentfunkcijas; Virknes;  Lineāri, daļveida, kvadrātvienādojumi; Augstākās pakāpes vienādojumi, vienādojumi ar mopduli; Riņķi un daudzstūri; Atkārtojums. Katram tematam ir pieci darbu varianti, viens no tiem piedāvāts kā izmēģinājuma variants un tam mācību līdzekļa beigās ir izskaidrota risināšanas gaita. Grāmatas beigās atrodami katra darba vērtēšanas kritēriji un uzdevumu atbildes. Skolēniem ir iespējams izpētīt izmēģinājuma variantu, tā atrisinājumu un risināt patstāvīgi pārējos variantus, pārbaudot atbildes. Stundu pirms kontroldarba skolotājs uzdod skolēniem risināt izmēģinājuma variantu. Nākamajā stundā skolotājs uzdod divus citus variantus, bet atlikušos divus var atstāt skolēniem, kas darbu pārrakstīs ( kam darbs jāpārraksta).Katru kontroldarbu var uzskatīt par nobeiguma pārbaudes darbu.

Uzdevumi sastādīti skolēnu pārbaudei visos izziņas darbības līmeņos. Sākuma uzdevumi palīdz noskaidrot vai skolēns ir apguvis pamatjautājumus. Pēdējais ir radošais uzdevums.

Grāmata veidota saskaņā ar ESF projekta „Mācību satura izstrāde dabaszinātņu, matemātikas un tehnoloģiju priekšmetos” izstrādnēm un programmām, kas ir publiskotas internetā http://www.dzm.lv/mat/mat-prog-proj.pdf.

Ja Jums ir radušies jautājumi par grāmatas saturu, metodoloģiju u.c Jūs varat sazināties ar autori, izmantojot epastu : natalijasergejeva@inbox.lv, autore atbildēs uz visiem Jūs interesējošajiem jautājumiem

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: