Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Burvestībnieki

Burvestībnieki
Palielināt
Cena: 4,99€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-462-2
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

 “Burvestībnieki” Miloša Krathvīla (Miloš Kratochvíl), Milana Starija (Milan Starý) ilustrācijas, 147.lpp

No čehu valodas tulkojusi Halina Lapiņa. Ar grāmatas fragmentu ar iepazīties šeit: http://ej.uz/r8xc

Burvestībnieki” ir trešā no piecu grāmatu sērijas par divu nešķiramu klasesbiedru Mihala un Filipa piedzīvojumiem.

Pirmā sērijas grāmata “Punktinieki” tika izdota Čehijas izdevniecībā “Mladá fronta” 2009.gadā un šajā laikā kļuvusi par bestselleru gan savās mājās, gan citās pasaules valstīs. Grāmatas ir ieguvušas arī vairākas prestižas Čehijas literatūras balvas un nominācijas.

Mihaels Součeks un Filips Fialka -grāmatas galvenie varoņi ir nešķirami draugi. Viņiem ir labas sirdis. Ja viņi jūt, ka kādam ir vajadzīga palīdzība, ar joni metas palīgā. Abi draugi smagi pārdzīvo izsmejošo iesauku “Spocinieki”, kuru izpelnījušies skolā. Viņi nolemj viltīgi pārliecināt klasesbiedrus par to, ka spoki eksistē, un uzsāk buršanas apmācības pēc dažādām senām rokasgrāmatām.

Grāmata “Burvestībnieki”lasīšana garantēs Jums jautru un labi pavadītu laiku!

Informācija par grāmatas autoru

Milošs Kratohvīls (Miloš Kratochvíl)

Čehu rakstnieks, scenārists un mīļa humora dzejnieks Milošs Kratohvīls ir dzimis 1948. gadā Prāgā. Studējis Prāgas Kārļa universitātes žurnālistikas fakultātē. Pēc studijām rakstījis dziesmu tekstus, strādājis par sporta redaktoru. No 1980. gada ir scenārists un rakstnieks “uz brīvām kājām”. No 17 gadu vecuma sācis publicēt dzejoļus, stāstus un feļetonus, rakstījis dziesmu tekstus. Labprāt raksta fantastikas (sci – fi) žanrā.

Uzrakstījis vairāk kā 60 televīzijas scenāriju bērniem un pieaugušajiem.

Panākumus un lielu bērnu atsaucību guvis, publicējot draiskus dzejolīšus čehu bērnu žurnālos “Mārsils” un “Saulīte”. Līdzīga dzejiskuma un humora pilnas ir televīzijas pasakas: “Un kā ar mugursomu, karali?”, “Kādi mati ir Zeltmatītei?”, “Par brīnumaino mušu”, “Kā Matejs mācījās par burvi”, u.c.

Publicējis savus darbus virknē čehu izdevniecību – 3 prozas darbus pieaugušajiem un daudzus dzejoļu krājumus un prozas darbus bērniem.

Pie pēdējiem pieder piecu grāmatiņu sērija “Labo darbu vaininieki”, kas Čehijā publicēta laika posmā no 2009. līdz 2012. gadam. Milošs Kratohvīls ir ieguvis daudzas prestižas Čehijas literatūras nominācijas un balvas, viņa darbi ir tulkoti un izdoti daudzās pasaules valodās.

 

Vairāk informācijas par autori un viņas radošo veikumu varat meklēt atrast rakstnieka mājas lapā:http://www.milos-kratochvil.estranky.cz/

 

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

text_tags Burvestībnieki,