Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Vardes kurkst kabatās, audiogrāmata

Vardes kurkst kabatās, audiogrāmata
Palielināt
Cena: 3,50€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 9789984330938
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Vardes kurkst kabatās, M.Rungulis,māksliniece Agate Mūze, (audiogrāmata sastāv no 8 atsevišķiem mp3 failiem,saite šo failu lejuplādēšanai tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu) Tekstu lasa Dita Ādmine, audio montāža: Aivars Lācis

Kādreiz sensenos laikos, tik senos kā Rīgas Sporta pils un P|aviņu HES, visas skolas meitenes viena otrai čukstēja: " … un, starp mums, meitenēm, runājot…", bet visi kaut cik nopietnu vecumu sasniegušie zēni skraidīja apkārt ar musketieru rapieriem.

Kārlis un Uldis vēl pavisam nesen bija sašutuši:

- Šitās bildes mūsdienu grāmatās ir bēbjiem, bet tās gudrības un jokainās formulas - vēl jokainākiem profesoriem. Bet kas mums? Kā TV reklāmā - "banāni un banāni…"

Ieraugot šo grāmatu, viņi piekrita: - Jā, beidzot atkal īsta tīņu grāmata.

"Vardes bija aukstas un glumas. Donalds maisiņu ar tām turēja gan cieši aizpiestu, bet tik un tā juta pret savu roku sitamies vēsos degunus un sānus, skrāpējamies spēcīgās kājas, jo lēkātājas nu nekādi nesa­mierinājās ar atrašanos bezgaisa.

-   Fiksāk! čukstēja Bannijs. Drīz jābeidzas pirmajai stundai, un mēs nepaspēsim…

-   Paspēsim, paspēsim, -viņu mierināja Donalds, jau ienirstot skolas ģērbtuves jaku un mēteļu rindā, tu ver kabatas vaļā, un es tās vardes ātri vien sabāzīšu iekšā!

-   Ar galvām pa priekšu, Bannijs no čukstēšanas netika vaļā, lai neizspraucas ārā…

-   Baibai nu gan tika liels makans, Donalds maisiņā jau gramstījās pēc nākamās vardes.

« Šo liec zaļajā jakā Madarai, Bannijs aši atrāva plastmasas rāvējslēdzi."

-    Bet te jau priekšā… kaut kāds lācītis…

Iegādājoties šo grāmatu elektroniskajā versijā Jūs uzņematies pilnu atbildību par grāmatas elektroniskā faila nenodošanu trešajām personām, faila ievietošanu publiskās lejupielādes platformās( torentos, DC+ u.c) Katrs grāmatas elektroniskas fails tiek inividuāli marķēts ar īpašu kodu, kurš palīdzēs identificēt faila ļaunprātīgu lietošanu vai nelikumīgu tā publicēšanu publiskās lejupielādes platformās!!!!!!!

Ja Jums ir radušās problēmas ar grāmatas iegādi vai neskaidrības, lūdzu sazināties ar mums: e-pasts: kaspars.eizentals@petergailis.lv, tālr: 26197262

https://youtu.be/I41m_FiRtcE

 


Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: