Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

GOVS

GOVS
Palielināt
Cena: 0,00€
Pieejamība: Out Of Stock
ISBN: 978-9984-33-423-3
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Grāmata nav pieejama!!!!  ( Grāmata ir nopērkama Jāņa Rozes, Valters un Rapa, Latvijas Grāmata veikalos)

Govs, Huans Arhona (Juan Arjona), mākslinieks Lusiano Losano (Luciano Lozano), no spāņu valodas tulkojis Leons Briedis, 30.lpp

Grāmatas galvenā varone ir GOVS, kura vienu dienu aktīvi piedalās kādas pilsētiņas ikdienas dzīvē, sākot no agra rīta līdz pat vēlaj naktij. Govs klātbūtne visdažādākajās pilsētas dzīves situācijās ir ļoti nozīmīga – govij izdodas izglābt krītošus logu mazgātājus, aizturēt laupītājus, iemidzināt zīdaini un ……. apkarot birokrātiju pilsētas mērijā.

Autors uz apkārtējo pasauli, tās ikdienas kņadu skatās ar bērna acīm un iztēli, atgādinot mums, pieaugušajiem, ka ļoti bieži bērni spēj redzēt lietas un notikumus, kuras pieaugušo acīm ir apslēptas.

Grāmatas autors ir spāņu rakstnieks Huans Arhona (Juan Arjona), dzimis 1975.gadā, Seviļā, Spānijā.

Autora radošā darbība ir ļoti daudzveidīga – viņš raksta grāmatas bērniem, televīzijas scenārijus un lugas, kuras kā režisors iestudē pirms 20 gadiem paša dibinātajā bērnu teātrī “La Barataria”. Ar savām bērnu lugām autors ir pazīstams arī ārpus Spānijas robežām, un ir biežs viesis uz daudzām Eiropas valstu teātru skatuvēm.

Savu radošo karjeru autors ir sācis deviņu gadu vecumā, kad stāvot pie spoguļa viņš ir lasījis savus stāstus, kurus pierakstīja tēva dāvinātajā piezīmju blociņā, kas kalpoja par turpmāko pamatu daiļrades un radošuma izpausmēm.

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

GOVS
Palielināt
GOVS
Palielināt
GOVS
Palielināt
text_tags Govs,