Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Skolotāja Krāsne

Skolotāja Krāsne
Palielināt
Cena: 6,95€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-399-1
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Tōns Telehens (Toon Tellegen), mākslinieks Harī Hēlens (Harrie Geelen), 79.lpp, saite uz mājas lapu par autoru angļu valodā:http://ej.uz/uegu

No nēderlandiešu valodas tulkojusi Inese Paklone

Šī grāmata ir skolas puikas dienasgrāmata par skolotāju, kas sit bērnus. Un par veidiem, kā varētu viņai atriebties "NEVIENS NEKAD nav viņai uz krēsla uzlicis spraudīti vai kādu smirdekli. Vai nemanīts uz muguras piespraudis zīmīti: Es esmu muļķe.
Citām skolotājām mēs gan esam to darījuši. Mēs baidāmies, ka viņa mūs pa īstam nositīs"..

Rakstniekam Tōnam Telehenam jau bija piešķirtas visas svarīgākās literatūras balvas savā zemē un jau bija vairāk nekā četrdesmit gadu, kad viņs šo grāmatu uzrakstīja. Man pašai nekad nav bijusi ar darīšana ar tādiem skolotājiem. Kad es, tikko latviski iztulkojusi, to nolasīju saviem kolēģiem, gandrīz katrs no viņiem atcerējās tādu skolotāju. Un cik tāds skolotājs ir briesmīgs. Inese Paklone

Grāmatas ilustrāciju autors ir Harī Hēlens (Harrie Geelen), kurš  grāmatas pirmajiem izdevumiem oriģinālvalodā radīja melnbaltus datorzīmējumus, par kuriem ieguva Sudraba zīmuļa apbalvojumu. Vēlāk viņš zīmējumus padarīja krāsainus, tieši tie redzami šajā grāmatā.

Tons Telehens (1948) ( Toon Tellegen) ir viens no populārākajiem nīderlandiešu bērnu literatūras autoriem, kura pamatprofesija ir saistīta ar ārsta darbu Amsterdamas slimnīcā. T.Telehens savas daiļrades sākumā bija pievērsies pieaugušo literatūrai, taču sākot ar 1984. gadu, kad iznāca viņa grāmata „Četrdesmit deviņas pasakas par vāveri un citiem dzīvniekiem”, autora  radošā darbība tika pievērsta bērnu literatūrai. Tons Telehens ir vairākkārtēju bērnu literatūras balvu ieguvējs, 1986.gadā ir saņēmis prestižo Hansa Kristiāna Andersena bērnu literatūras balvu. 

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Skolotāja Krāsne
Palielināt
text_tags Skolotāja Krāsne,