Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Četri gadalaiki, elektroniskā versijā

Četri gadalaiki, elektroniskā versijā
Palielināt
Cena: 3,50€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-333-298
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Grāmata ir pieejama tikai elektroniskā formātā (PDF) ar satura izdrukas iespēju.

Inese Sudare "Četri gadalaiki", 47 lpp

Grāmata “Četri gadalaiki” domāta pirmsskolas un skolas jaunāko klašu vecuma bēr­niem. To var izmantot gan vecāki, gan skolotāji, organizējot mācību no­darbības ar bērniem, kā arī pulciņu skolotāji un individuālie dalībnieki. Grāmatas uzdevums ir iepazīstināt jauno lasītāju ar tau­tasdziesmām, kuras vēstī senas, arī mūsu laiku raksturojošas patiesības. Šajā izdevumā daudz mīklu, dzejoļu un oriģinālu krā­sojamu zīmējumu par gada laikiem. Krāsojot grāmatas te­matiskās lapas, bērni mācīsies skatīties un redzēt līniju, formu daudzveidību un pilnveidos savas prasmes un zināšanas gan krāsu izjūtā, gan zīmēšanā un dabas parādību izpratnē. Krāsošanai var izmantot krāsu zīmuļus, krītiņus, flomāsterus, guaša krāsaVisi dzejoļi, tautasdziesmas, mīklas un zīmējumi ir sakārtoti gada laiku secībā (rudens, ziema, pavasaris, vasara).

Grāmatā katrs lasītājs atradīs dzejoli vai tautasdziesmu, ko skandēt pie Ziemassvētku eglītes vai citos svētkos.

Priekšvārds

Mīļo lasītāj, paldies, ka izvēlējies grāmatu „Četri gadalaiki”. Ceru, ka tā sagādās daudz patīkamu mirkļu.

Grāmatā ievietoti daudzu autoru — Viļa Plūdoņa, Rūdolfa Blaumaņa, Dzidras Rinkules–Zemzares, Jāņa Raiņa, Andra Vējāna, Vitauta Ļūdēna, Pētera Sila un Ojāra Vācieša dzejoļi un tautas dziesmas par Mārtiņiem, Jāņiem, Ziemassvētkiem, Lieldienām.Visi dzejoļi, tautasdziesmas, mīklas un zīmējumi ir sakārtoti gada laiku secībā (rudens, ziema, pavasaris, vasara).

Grāmata domāta pirmsskolas un skolas jaunāko klašu vecuma bērniem. To var izmantot gan vecāki, gan skolotāji, organizējot mācību no­darbības ar bērniem, kā arī pulciņu skolotājiun individuālie dalībnieki.

Grāmatas uzdevums ir iepazīstināt jauno lasītāju ar tautasdziesmām, kuras vēstī senas, arī mūsu laiku raksturojošas patiesības. Šajā izdevumā daudz mīklu, dzejoļu un oriģinālu krāsojamu zīmējumu par gada laikiem. Krāsojot grāmatas tematiskās lapas, bērni mācīsies skatīties un redzēt līniju, formu daudzveidību un pilnveidos savas prasmes un zināšanas gan krāsu izjūtā, gan zīmēšanā, un dabas parādību izpratnē. Krāsošanai var izmantot krāsu zīmuļus, krītiņus, flomāsterus,  guaša krāsas.

Pateicos visiem, kas palīdzēja krāsojamās grāmatas „Četri gadalaiki” tapšanā.

Inese Sudare

Lūdzam pielikumā (papildus attēli) apskatīt fragmentus no jaunās grāmatas!

 

 

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Četri gadalaiki, elektroniskā versijā
Palielināt
Četri gadalaiki, elektroniskā versijā
Palielināt
Četri gadalaiki, elektroniskā versijā
Palielināt