Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Kā saglabāt veselību

Kā saglabāt veselību
Palielināt
Cena: 9,90€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-424-0
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

 

Kā saglabāt veselību, Regīna Rožkalne,fotomākslinieks Gunārs Janaitis, 288.lpp

Laba veselība ir katra cilvēka vislielākā vērtība, lai to saglabātu, mums ir jāiemācās rūpēties par sevi sākot no veselīga uztura, fiziskām aktivitātēm līdz pat pozitīvām domām nn noskaņojumam. Regīnas Rožkalnes grāmatā ir apjomīgs padomu un uzziņu krajums, kas palīdzes mums rūpēties par savu un savu tuvāko veselību. Grāmata nav paredzēta profesionāliem medicīnas darbiniekiem, bet gan plašam lasītāju lokam, tādēļ atgādinām, ka jebkuras slimības gadījumā ir nepieciešama ārsta konsultācija.

Rakstot grāmatu, autore skaidri saskatījusi savu lasītāju, proti, redzējusi ikdienišķu cilvēku, kam nav bijusi iespēja iegūt padziļinātas zināšanas medicīnā un kuram tomēr piemīt alkas gūt zināšanas par veselīga mūža noslēpumiem.

Katrs vārds, teikums un rindkopa pārliecina – rakstītāja nav lobējusi nevienu zāļu ražotājkompāniju, nav pat iedomājusies gūt jel kādu personisku labumu. Grāmata rakstīta godīgi. Īpaši vērtīgas ir tās nodaļas, kurās stāstīts par mūsdienās plaši atzītajiem, zinātniski pierādītajiem veselīgas dzīvošanas pamata principiem.

Autore izmantojusi un ietilpinājusi grāmatā apbrīnojami plašu materiālu, šo materiālu viņa pārlikusi jebkuram labi saprotamā valodā, un grāmatā var atrast ziņas par visai dažādiem medicīnas jautājumiem.”

Rīgas Stradiņa universitātes profesors Anatolijs Danilāns

 

Grāmatas autore Regīna Rožkalne visu mūžu ir strādājusi tradicionālajā medicīnā Ventspils rajonā un Rīgā. Jaunajā grāmatā, tāpat kā iepriekšējās, R. Rožkalne veiksmīgi apvieno tradicionālās medicīnās, fitoterapijas, jaunāko zinātnes atzinumu un tautas medicīnas atziņas, sniedzot lasītājiem izpratni gan par zinātniski pierādītām, gan hipotētiski iespējamām atbildēm uz daudziem aktuāliem un šobrīd aktīvi diskutētiem veselības saglabāšanas jautājumiem.

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: