Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Krāsainā pasaule es gribu to redzēt

Krāsainā pasaule es gribu to redzēt
Palielināt
Cena: 0,00€
Pieejamība: Out Of Stock
ISBN: 978-9984-33-401-1
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Grāmata nav pieejama!

Krāsainā pasaule es gribu to redzēt

(autors Mihals Čerņīks, mākslinieks Gabriels Filcīks, no čehu valodas tulkoja Halina Lapiņa) 125.lpp

Čehu autora Mihala Čerņīka grāmata ir domāta visu vecumu KĀPĒCĪŠIEM, kā arī bērniem, kuri vēl neapmeklē skolu vai jau ir pirmklasnieki un kuru jautājumi par apkārtējo pasauli bieži sākas ar jautājumu KĀPĒC?

Kam vēl šī grāmata ir domāta?

Bērniem, kuri ir ziņkārīgi un zinātkāri, un nepārtraukti kaut ko jautā. Kuri priecājas par to, ka uzzina kaut ko jaunu. Kuri labprāt apskata attēlus, atrazdami tajos daudz interesantu lietu. Kuri labprāt atklāj pasauli sev apkārt.

Bet, ja viņi vēl neprot lasīt, tā ir piemērota arī viņu vecākiem, vecvecākiem un skolotājiem bērnudārzā un skolā, lai palīdzētu meklēt un atrast jautājumus uz daudzajiem bērnu KĀPĒC.

Pasaules atklāšana vienmēr ir pārdzīvojums un piedzīvojums, un šī grāmatiņa ir viena no atslēgām, kas bērnam atver durvis uz plašo pasauli.

 

Kurš ir uzrakstījis tekstus?

Rakstnieks MIHAILS ČERŅĪKS ir dzimis 1943.gada Čelākovicos, kur nodzīvojis savas dzīves pirmos četrus gadu desmitus. Beidzis Prāgas Kārļa universitātes Pedagoģijas fakultāti (1964). No 1988.gada dzīvo Prāgā. Lielākoties strādājis par žurnālu un grāmatu izdevniecību redaktoru. Izdevis desmit dzejas grāmatas, sešas publicistikas grāmatas, kā arī ap divdesmit bērnu poēzijas un pasaku grāmatu. No pēdējā laika darbiem var minēt “Pirmās pasakas” ( 1995,1996), “Pasakas par gailīti un vistiņu” (1996,2002), “Ladas un Jēzusbērniņa pasaku grāmatiņa” (2001), “Pasaku aiz pasakas zēniem un meitenēm”(2002), kā arī “Grāmatiņa bērniem no diviem līdz pieciem gadiem”.

Šeit var apskatīt autora mājas lapu: http://www.michalcernik.cz

un noskatīties Youtube video ar autoru, kurā viņš iepazīstina lasītājus ar jaunāko bērnu grāmatu( saruna čehu valodā) https://youtu.be/OhbZnRfBVgM

 

Kurš ir uzzīmējis attēlus?
Ilustrators GABRIELS FILCĪKS ir dzimis 1946.gadā Prāgā. Pabeidzis Lietišķās mākslas vidusskolu un Lietišķās mākslas augstskolu (1971).Dzīvo Prāgā. Ir ilustrējis vairākus desmitus bērnu grāmatu, arī pats sacer bērnu grāmatiņas, vakara pasaciņas, saliekamās grāmatiņas, grūtas mīklas, veido izgriežamās papīra rotaļlietas.

No pēdējā laikā iznākušajām grāmatām var minēt grāmatu “Katra diena – laba diena”(2002), kura ir pirmā autora ilustrāciju izlase.

2004.gadā G.Filcīks saņēma “Zelta lenti”, kas Čehijā katru gadu tiek piešķirta skaistākajām bērnu grāmatām, kas ir viens no apliecinājumiem, ka mākslinieks pieder pie vislabākajiem mūsdienu bērnu grāmatu ilustratoriem.

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Krāsainā pasaule es gribu to redzēt
Palielināt
Krāsainā pasaule es gribu to redzēt
Palielināt
Krāsainā pasaule es gribu to redzēt
Palielināt
Krāsainā pasaule es gribu to redzēt
Palielināt