Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Klases audzinātājam darbā ar vecākiem, bērniem un sevi pašu

Klases audzinātājam darbā ar vecākiem, bērniem un sevi pašu
Palielināt
Cena: 4,10€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 9984-33-154-7
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Klases audzinātājam darbā ar vecākiem, bērniem un sevi pašu, mākslinieks Mārtiņs Krūklis, 62.lpp

Skolas un ģimenes sadarbība ir viens no būtiskākajiem jaunā cilvēka personības veidošanās priekšnoteikumiem. Grāmatas adresāts ir gan skolotāji, gan vecāki. Skolotājiem grāmata palīdzēs izpētīt savus audzēkņus, izzināt viņu problēmas un labāk organizēt sadarbību ar skolēnu ģimeni, savukārt vecākiem - izprast pārmaiņas, kas notiek ar bērnu pusaudžu gadu krīzes laikā.

Edīte Pagraba savā grāmatā aplūko ne tikai dažādos ģimeņu modeļus, bet piedāvā arī skolotāju, vecāku un pusaudžu sadarbības modeli un metodisko materiālu, kas būtu noderīgs problēmas risināšanai.

Grāmata paredzēta skolotājam, klases audzinātājam, tā palīdzēs veidot izpratni par klases audzinātāja un vecāku sadarbību bērnu izglītošanas un audzināšanas darbā. Grāmatā ir 4 nodaļas: «Ģimenes loma pusaudžu attīstībā», «Pusaudzis ģimenē», «Pusaudzis skolā», «Skolas un vecāku sadarbība». Katru nodaļu ievada dzejas citāti vai atzinumi, kas izmantojami arī kā tēmas audzināšanas stundām un vecāku sapulcēs. Grāmatā visi apgalvojumi pamatoti ar zinātnieku un pedagogu pētījumiem.

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Klases audzinātājam darbā ar vecākiem, bērniem un sevi pašu
Palielināt