Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Kontroldarbi latviešu valodā pamatskolai un vidusskolai

Kontroldarbi latviešu valodā pamatskolai un vidusskolai
Palielināt
Cena: 3,74€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-271-0
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Grāmata ir pieejama tikai elektroniski - PDF formātā!

Autors: Astrīda Vulfa, 160 lpp                         

A.Vulfas jaunajā grāmatā "Kontroldarbi latviešu valodā pamatskolai un vidusskolai" ietverti darbi, kas paredzēti mācību vielas atkārtošanai un zināšanu padziļināšanai, kā arī izmantojami, gatavojoties centralizētajiam eksāmenam 12.klasē. Uzdevumi veidoti divos variantos un ir atbilstoši izglītības standartam. Kontroldarbi ietver fonētikas, vārddarināšanas, morfoloģijas, leksikoloģijas, frazeoloģijas un valodas kultūras pamatjautājumus.Uzdevumiem sniegtas arī atbildes.Krājuma otrajā daļā ievietoti teksti tēžu veidošanai un domrakstu temati, kam norādīts vārdu skaits, kas atbilst IZM ISEC centralizētā eksāmena prasībām. Labas sekmes pārbaudes darbos!

Šeit varat iepazīties ar grāmatas fragmentu! http://ej.uz/f567

Pēc rēķina apmaksas uz Jūsu epastu ( no 1-2 darbadienām ) tiks nosūtīt grāmatas fails PDF formātā kopā ar atvēršanas paroli!

!!!!!!!!!!Iegādājoties šo grāmatu elektroniskajā versijā Jūs uzņematies pilnu atbildību par grāmatas elektroniskā faila nenodošanu trešajām personām, faila ievietošanu publiskās lejupielādes platformās( torentos, DC+ u.c) Katrs grāmatas elektroniskas fails tiek inividuāli marķēts ar īpašu kodu, kurš palīdzēs identificēt faila ļaunprātīgu lietošanu vai nelikumīgu tā publicēšanu publiskās lejupielādes platformās!!!!!!!

Ja Jums ir radušās problēmas ar grāmatas iegādi vai neskaidrības, lūdzu sazināties ar mums: e-pasts: kaspars.eizentals@petergailis.lv, tālr: 26197262

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: