Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Cik lielas ir tavas smadzenes?

Cik lielas ir tavas smadzenes?
Palielināt
Cena: 0,00€
Pieejamība: Out Of Stock
ISBN: 978-9984-33-300-7
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Grāmata nav pieejama!

Cik lielas ir Tavas smadzenes!

Autoru grupa: Īans Livingstons, Džeimijs Tomsons, 249.lpp Lieliska grāmata prāta asināšanai - ģimenē, draugu pulkā, viktorīnu vakaram vai āķīgo jautājumu ballītei!

Cik tad lielas ir Jūsu smadzenes? Zirņa vai planētas lielumā? Pirmo reizi Latvijā – ap 200 interaktīvu uzdevumu vienā grāmatā Jūsu radošās un loģiskās domāšanas, kā arī atmiņas pārbaudei un treniņam.Grāmata ir domāta visiem, kam patīk dažādu atjautīgu un „piņķerīgu” uzdevumu risināšana, kas kalpo kā lielisks papildinājums smadzeņu treniņam un loģiskās domāšanas attīstīšanai.Īans Livingstons ir spēļu grāmatu sērijas „Kaujas fantāzijas” līdzautors, populāru videospēļu veidotājs un viens no uzņēmuma „Games Workshop” dibinātājiem.Kopā ar Džeimiju Tomsonu viņš mums piedāvā šo unikālo grāmatu ar uzdevumiem prāta attīstīšanai, kas kļuvusi par modes kliedzienu visā pasaulē. Tā ir saistoša un jautra! Tā pilnveidos Jūsu prāta spējas, attīstot loģisko domāšanu un intuīciju!Grāmatā atrodamo uzdevumu risināšana ir paredzēta visplašākajam lasītāju lokam – skolēniem, matemātikas profesoriem, uzņēmējiem un pensionāriem u.c Ceļojiet cauri interaktīvu uzdevumu un āķīgu mīklu līkločiem, pārbaudiet un trenējiet savas pelēkās šūniņas un skaitiet iegūtos punktus!

Fakti par smadzenēm. Pieauguša cilvēka smadzenes sver vidēji 1360 gramu.

Fakti par smadzenēm. Cilvēka smadzenēs caurmērā ir 100 miljardu neironu.

 

Fakti par smadzenēm. Kaut gan smadzenes veido tikai 2 procentus no visa ķermeņa masas, tās patērē 20 procentu no visa skābekļa, ko ieelpojam. Pastāvīga skābekļa piegāde ir nepieciešama, lai izdzīvotu. Skābekļa trūkums 10 minūšu ilgumā var izraisīt smagus smadzeņu bojājumus.

Kad tiksiet līdz grāmatas beigām, uzzināsiet, cik tad īsti lielas ir Jūsu smadzenes!Noklikšķinot uz šīs saites, Jūs varat iepazīties ar dažiem uzdevumiem, kas atrodami grāmatā! http://www.failiem.lv/down.php?i=ztmwpx&n=123_139.pdf

Lai iepazītos ar uzdevumu risināšanas noteikumiem un padomiem, noklikšķiniet uz šīs saites http://www.failiem.lv/down.php?i=ociudh&n=ka_spelet.doc

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: