Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 

Melne

Melne
Palielināt
Cena: 7,50€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-479-0
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

 

Melne” Hokona Ēvreosa (Håkon Øvreås), Eivinna Tūrsētera (Øyvind Torseter) ilustrācijas, 196.lpp. No norvēģu valodas tulkojusi Mudīte Treimane. Grāmatas fragmentu varat atrast šeit: https://ej.uz/b9yf

 

Latvijas lasītājiem šogad bija iespēja iepzīties ar norvēģu rakstnieka Hokona Ēvreosa pirmo grāmatu “Brūne”. Latvijas Nacionālajā bibliotēkā pavasarī to kopā ar bērniem atvēra Norvēģijas kroņprincis Hokons un Norvēģijas kroņprincese.

Ciematā ir ieradusies jauna meitene, un Elnem viņa ļoti patīk. Zēns ir izdomājis plānu: ja aizņemsies ciema priekšsēdētāja slaveno vistu un pēc tam izliksies, ka to ir atradis, tad par viņu rakstīs avīzē un jaunā meitene viņā iemīlēsies. Bet viss neizdodas, kā iecerēts, un Elnem ir nepieciešams supervaroņu Melnes, Brūnes un Zillas palīdzība. Jo to, kas īsti notiek, nesaprot ne Elne, ne Rūne, ne arī Illa.

Trijotne no vairākkārt apbalvotās grāmatas “Brūne” beidzot ir atgriezusies pie lasītājiem – grāmatā, kas stāsta par noslēpumainu meiteni, maziem un lieliem meliem un slavenu vistu.”

Grāmatas tulkojums tapis ar Norwegian Literature Abroad jeb NORLA finansiālu atbalstu.

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

text_tags Melne,