Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 
Jaunumi
 

Matemātika 12.klasei Mācību grāmata 1.daļa

Matemātika 12.klasei Mācību grāmata 1.daļa
Palielināt
Cena: 3,50€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-287-1
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Sveiks, vidusskolēn! Mācību līdzekļu komplekta autores sveic tevi, uzsākot mācības 12. klasē! Šis mācību gads tev būs jo īpaši svarīgs — jāizvēlas nākotnes profesija, izglītības iestāde, kurā turpināsi mācības pēc skolas beigšanas, kā arī jānokārto eksāmeni par vidējo izglītību. Matemātikas mācību grāmatā mācību viela sakārtota 2 daļās — nosacīti pa pusgadiem. Pirmajā pusgadā apgūstamie jautājumi ir eksponentvienādojumi un nevienādības, logaritmiskie vienādojumi un nevienādības, piramīda, rotācijas figūras. Mācību grāmatā dots teorijas izklāsts, uzdevumu risināšanas piemēri, kā arī uzdevumi. Līdzās uzdevumu numuriem pievienoti apzīmējumi: º — uzdevums paredzēts pamatskolas kursa atkārtojumam; * — uzdevums ir grūtāks nekā to paredz mācību priekšmeta standarts; ! — pētnieciskie uzdevumi. Ja šis uzdevumu klāsts nav pietiekams, var izmantot arī mācību līdzekļu komplekta sastāvdaļu “Testi un paškontroles darbi”. 12. klases mācību grāmata sastādīta, ņemot vērā to, ka skolēni ir apguvuši šādas tēmas:

10. klasē 1. Vektori 2. Elementārās funkcijas (atkārtojums). Skaitļu virkne kā funkcijas speciālgadījums 3. Matemātiski spriedumi un pierādījumi 4. Trijstūris un četrstūris 5. Pakāpes funkcija, eksponentfunkcija, logaritmiskā funkcija, trigonometriskās funkcijas 6. Algebriskas izteiksmes un vienādojumi 7. Riņķis, daudzstūris 

11. klasē 1. Nevienādības 2. Ģeometriskie pārveidojumi plaknē 3. Statistikas elementi 4. Kombinatorika 5. Varbūtību teorija 6. Paralelitāte telpā un perpendikularitāte telpā 7. Trigonometrija 8. Prizma Mācību grāmatā minētās tēmas sakārtotas apakšnodaļās. Katras apakšnodaļas sākumā dots galveno teorijas jautājumu izklāsts, uzdevumu atrisināšanas piemēri, jautājumi vielas izpratnei un uzdevumi.

Apstiprinājusi Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija 2009. gadā

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: