Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 
Jaunumi
Harijam augot Harijam augot
7,50€  
Atspulga balss Atspulga balss
6,95€  
Brāļi Brāļi
9,50€  
 

Literatūra 5.klasei Mācību grāmata

Literatūra 5.klasei Mācību grāmata
Palielināt
Cena: 7,77€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 9984-33-180-6
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Literatūra 5.klasei Mācību grāmata, autoru grupa: A.Kalve, I.Stikāne, S.Tretjakova,277.lpp

Mācību līdzeklis tapis, pamatojoties uz “Pamatizglītības standartu literatūrā”, kurā paredzēts, mācot literatūru, nodrošināt gan vienlaicīgu visu jomas “Māksla” mācību priekšmeta apguvi, gan līdzsvarotu skolēna intelektuālo, emocionālo un gribas attīstību.

Mācību grāmatas caurviju motīvs - "Pasaule ir krāsaina"- atklājas astoņās grāmatas nodaļās, katrā no tām izgaismojot kādu no krāsām.Pirmā nodaļa 

"Dzeltenā" mudina kavēties vasaras piedzīvojumos un aicina iejusties Dzejas dienu noskaņā. "Brūnajā" vilina brīnumpasaku pasaule, ļaujot izvērtēt un salīdzināt latviešu, krievu un dāņu tautas pasakas."Dzintarainajā" aicina laimes meklējumos kopā ar Sprīdīti."Baltā" atklāj Ziemassvētku burvību un mīlestības mūžību.Bērnības pasaules pilnskanība atmiņu tēlojumos un dzejā valdzina "Raibajā" nodaļā, bet sapņi un cerības - "Zilajā".

"Melnajā" apslēpti pasaku romāna dārgumi. Savukārt pēdējā nodaļa "Varavīksne" vedina ieraudzīt literatūru kā krāsainas pasaules atspulgu.

Mācību grāmatā iekļauti darbi, kurus par interesantiem atzinuši lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu žūrija"  dalībnieki, kā arī vairāku pasauleslavenu bērnu literatūras grāmatu fragmenti. Tie rosinās skolēnu interesi par grāmatām un prieku lasīt. 

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: