Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 
Jaunumi
 

Uzdevumu krājums matemātikā 1-4.klases skolēniem Soļo uz matemātikas olimpiādi,elektroniski

Uzdevumu krājums matemātikā 1-4.klases skolēniem Soļo uz matemātikas olimpiādi,elektroniski
Palielināt
Cena: 4,13€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-328-1
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Grāmata ir pieejama tikai elektroniskā formātā - PDF, ar satura izdrukas iespējām! (grāmata tiek nosūtīta uz Jūsu epastu)

I.Valtasa,Uzdevumu krājums matemātikā 1-4.klases skolēniem Soļo uz matemātikas olimpiādi, 73 lpp,

Ar fragmentu var iepazīties šeit: http://ejuz.lv/26h2

Uzdevumu krājums domāts kā papildmateriāls 1.-4. klašu skolēniem. Lai iegūtās zināšanas būtu ilgstošas un noturīgas, jāatrisina ļoti daudz uzdevumu, kas palīdzēs nostiprināt matemātiskās prasmes un iemaņas.Katrā klasē mācās skolēni, kuriem jāpilnveido iemaņas skaitļošanā vai arī nepieciešams attīstīt izpratni par lielumu savstarpējo atkarību. Šādos gadījumos palīdzēs krājumā ievietotie skaitliskie uzdevumi un vienkārši teksta uzdevumi, darbības ar nosaktiem skaitļiem, mēri, un ģeometrijas viela.Uzdevumus var risināt klasē skolotāja vadībā, kā arī individuāli ar vecāku vai mājskolotāja palīdzību.Krājumā ievietotos saliktos teksta uzdevumus, diagrammas, uzdevumus matemātikas spēju attīstīšanai un olimpiāžu uzdevumu paraugus ieteicams risināt arī skolēniem, kuri interesējas par matemātiku.Tie palīdzēs izkot viņu spējas, uzkrāt pieredzi, kā risināmi dažādi nestandarta uzdevumi. Visiem uzdevumiem ir dotas atbildes un grūtākajiem - arī risinājumi.Tos var risināt gan mācību stundās, gan patstāvīgi.

Ilgas Valtasas "Soļo uz matemātikas olimpiādi" turpina izdevniecības Pētergailis izdotos mācību līdzekļu komplektus: "Matemātika 1.klasei", "Matemātika 2.klasei",

"Matemātika 3.klasei", "Matemātika 4.klasei","Darbi matemātikā 1.klasei", "Darbi matemātikā 2.klasei", "Darbi matemātikā 3.klasei", "Darbi matemātikā 4.klasei".

Šis mācību līdzeklis nodrošina pamatizglītības standartā noteiktos mācību priekšmeta mērķus un uzdevumus.

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu: