Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 
Jaunumi
 

Dienvidslāvu žigolo

Dienvidslāvu žigolo
Palielināt
Cena: 0,50€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 9984-33-214-7
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Dienvidslāvu žigolo

Autors: Zorans Drvenkars, vāka foto: Anita Rožkalne, 270.lpp

Zorans Drvenkars ir dzimis 1967.gadā Križevci, tagadējā Horvātijā, un trīs gadu vecumā koā ar vecākiem pārcēlās uz Berlīni. Kopš 1989.gada viņš strādā par brīvo žurnālistu un dzīvo Berlīnē. Zorana Drvenkara literārais sniegums ir daudzpusīgs – romāni, stāsti, scenāriji, lugas. Īpaši daudz viņš rakstījis bērniem un jauniešiem. Pēdējo piecu gadu laikā par saviem darbiem saņēmis 19 literārās prēmijas. 

Zorana Drvenkara jaunākais romāns ir oda mīlestībai bez izrādīšanās un kiča. Tajā viņš atklāj kāda gados jauna žigolo, kurš sieviešu vientulību izmanto savu mērķu labā, dzīvesstāstu sairušajā Dienvidslāvijā. Pats Branko bēguļo un arvien vairāk un vairāk tuvojas bezdibenim. Beigās par savā jūtām visiem ir jāmaksā.Daži apgalvo, ka tas sākās 1989.gadā ar dienu, kad Slobodans Miloševičs kļuva par Serbijas prezidentu, citi saka, ka tas aizsākās pirms sešsimt gadiem ar lielo serbu sakāvi pret osmaņiem, bet citi savukārt, ka pirmajam ar otro nav nekāda sakara. Šajā grāmatā es nerunāju par pilsoņu karu. Es atklāju cilvēka raksturu, kas bēg no savas pagātnes. Karš ir tumša mūzika fonā, un ļoti daudzus faktus esmu izņēmis ārā, jo negribēju rakstīt mūsdienu vēstures grāmatu. Es stāstu par cilvēkiem, par kāda vīrieša izolāciju un centieniem atbrīvoties no kultūras radītā spiediena. Tā ir grāmata par manu dzimteni; tas ir vīrieša dzīvesstāsts, kurš izdzīvo pats savu dvēseles karu.(Zorans Drvenkars) Saite uz rakstnieka mājas lapu:http://www.drvenkar.de/

"Vienalga, kā tu izskaties. Tava smarža neko nenozīmē, tava frizūra man ir vienaldzīga. Mani neuztrauc, ka tu esi vientuļa un izsalkusi. Tavs dzīvesstāsts ir nenozīmīgs.Es dāvāšu tev laimes ilūziju un uz brīdi ļaušu sajust, ka esi iekārojama. Tu vēlies tuvību? Sameklē sev draugu .Negribi būt viena? Samaksā man, un es piederēšu tev. Tu dabūsi, ko vēlies. Es Tev došu , ko gribēšu"

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Dienvidslāvu žigolo
Palielināt