Visvairāk pirktās preces
 
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Palasīsim?
(grāmtu fragmenti)
 
Jaunumi
 

Matemātika 7.klasei Mācību grāmata

Matemātika 7.klasei Mācību grāmata
Palielināt
Cena: 7,81€
Pieejamība: Ir noliktavā
ISBN: 978-9984-33-354-0
Vidējais novērtējums: Nav novērtējuma

Daudzums: Pievienot grozam

Inese Lude, Jolanta Lapiņa

Matemātika 7.klasei Mācību grāmata 

Lai iepazītos ar grāmatas īsu prezentāciju, spiediet šeit:http://ej.uz/o1iq

Komplektizdevums tapis atbilstīgi LR Ministru kabineta „Noteikumiem par valsts standartu pamatizglītībā un pamatizglītības mācību priekšmetu standartiem” (Nr. 1027, 19. 12. 2006., Nr. 968, 12.10.2010.). Šis komplektizdevums ir pirmais, kurā pēc stundu principa visi jautājumi izklāstīti atbilstoši Eiropas Sociālā fonda projektā „Dabaszinātnes un matemātika” (Līguma Nr. 2008/0002/1DP/1.2.1.2.1 08/ IPIA/ViAA/001) veidotās mācību programmas paraugam „Matemātika 7.–9. klasei”.
Komplektizdevumā sniegts plašs pētniecisko uzdevumu klāsts, kā arī ar datora palīdzību risināmi uzdevumi. Tajā piedāvātas dažādas praktiskā darba metodes, strādājot arī pāros un grupās. Skolēni tiek iepazīstināti ar olimpiādēs iekļautiem tematiem.
7. klases grāmatā iekļauti temati:
6. klases matemātikas kursa atkārtojums
Ievads planimetrijā
Leņķi un to veidi
Lineāras algebriskas izteiksmes un lineāri vienādojumi
Ievads kombinatorikā un varbūtību teorijā
Lineāras nevienādības
Trijstūri
Sakarības trijstūrī
Lineāras funkcijas
Simetrija
Pakāpes
Monomi un polinomi
Ceļā uz 8. klasi

 

Mācību grāmatā mācību materiāls veidots, izmantojot „stundu principu”. t.i. –  katra apakšnodaļa paredzēta vienas mācību stundas darbam,  ievērojot programmu, kas izstrādāta Dzm.lv. projektā. Tajā dots teorijas izklāsts un piemēri, tālāk seko uzdevumi darbam klasē un mājās. Protams, skolotājs var strikti neievērot visu stundu sadalījumu, ņemot vērā konkrētus apstākļus – skolēnu panākumus, klases vispārējo līmeni u.c. Viņš var kādu stundu izlaist, vai arī „pārcelt” kādu uzdevumu no klases darba uz mājas darbu un otrādi. Mācību grāmatā paredzēts katras tēmas vai īso tēmu apvienojuma noslēgumā 1- 2 praktiskie darbi, gatavošanās stunda pārbaudes darbam un pārbaudes darbs, kuru uzdevumi ir doti skolotāja grāmatā.

 

 

¨Mācību grāmatā mācību materiāls veidots, izmantojot „stundu principu”. t.i. –  katra apakšnodaļa paredzēta vienas mācību stundas darbam,  ievērojot programmu, kas izstrādāta Dzm.lv. projektā. Tajā dots teorijas izklāsts un piemēri, tālāk seko uzdevumi darbam klasē un mājās. Protams, skolotājs var strikti neievērot visu stundu sadalījumu, ņemot vērā konkrētus apstākļus – skolēnu panākumus, klases vispārējo līmeni u.c. Viņš var kādu stundu izlaist, vai arī „pārcelt” kādu uzdevumu no klases darba uz mājas darbu un otrādi. Mācību grāmatā paredzēts katras tēmas vai īso tēmu apvienojuma noslēgumā 1- 2 praktiskie darbi, gatavošanās stunda pārbaudes darbam un pārbaudes darbs, kuru uzdevumi ir doti skolotāja grāmatā.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo kodu:

Matemātika 7.klasei Mācību grāmata
Palielināt
Matemātika 7.klasei Mācību grāmata
Palielināt
Matemātika 7.klasei Mācību grāmata
Palielināt